Masthead header

SVATBY | WEDDINGS

 Vítáme vás v sekci svatební fotografie na našich stránkách. Doufáme, že se vám naše fotografie budou líbit a pomůžou vám při volbě svatebního fotografa.

Svatební fotografie nás baví a chceme, aby bavila i vás. Snažíme se vytvořit neformální, uvolněnou atmosféru aby jste se při focení cítili co nejlépe a užívali si ho zároveň s námi. Snažíme se dosáhnout co nejvíce přirozených a živých fotografií ke ke kterým se budete vždy rádi vracet. Běheme našehoi fotografování jsme si vytvořili svůj osobitý fotografický styl, ve kterém kombinujeme běžné aranžované fotografie se záběry tak trochu méně konzervativními, podle momentální nálady, nápadů a atmosféry. Vždy ale po domluvě s vámi. Budeme rádi i za jakýkoliv váš nápad či myšlenku a čím originálnější a bláznivější, tím lépe:-) A když vás nic nenapadne, určitě něco vymyslíme. A nebojte se, bude to zábava:-)

Svatby fotografujeme v celé České republice i mimo ni. Orientační ceny dopravného pro zakázky v rozsahu 8 hodin a více jsou Plzeň, Praha a okolí ZDARMA, Liberec 500 Kč, Brno 1000 Kč, Olomouc 1300 Kč, Bratislava 1800 Kč. V zahraničí se cena kalkuluje individuálně dle konkrétního města a země.

Welcome to our wedding photographic web pages. We hope that you will find our pictures interesting and that it will assist you to find your wedding photographer. …

We love to be a wedding photographer and taking wedding pictures is fun for us. And of course, we want you to feel the same way. We try to create an informal, relaxed atmosphere in order to make it most pleasant and enjoyable for you. This way the photographic results produced are the most natural and lively pictures which you will always love to return to.  In the course of our picture taking we have created our certain style in which we combine common arranged photos with a little bit less conservative and lighter motifs, according to current ideas, moods and possibilities, but always discussing it with you in advance. We certainly welcome any of your ideas and the more original or crazier the better. So if you have some idea about how the pictures should come out, we will be delighted. And if not, together we will certainly think of something. And main thing do not worry because it will be fun:-)

We work all around Czech Republick and Europe. Travel cost for 8hrs+ packages are free for Plzen,Praha. Liberec 500 CZK, Brno 1000 CZK, Olomouc 1300 CZK a Bratislava 1800CZK. Weddings in other countries we calculate individually.

ZPĚT NAHORU | BACK TO TOP